Nieaktualny Messenger - mam problem pomoże ktoś

Rozwiązany/Zamknięty
Ire007 - Zmodyfikowany dnia 12 wrz 2017 o 18:44
 Ire007 - 18 wrz 2017 o 13:58
witam mam taki problem Nadal mam starą wersję na nowym telefonie. Po zalogowaniu sie znajomego aplikacja nagle zyskuje nowy interfejs jednak po powrocie na moje konto wita mnie stary, nudny widok z niebieską belką u góry. Po tylu miesiącach i aktualizacjach uważam że wszystkie konta powinny dotwarzać dostęp do nowego interfejsu z funkcjami Mój Dzień i nowym, czystym desingiem. ma ktos jaką rade
Zobacz również:

4 odpowiedzi

agatruskawa Posty 1 Data rejestracji środa 13 wrzesień 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 wrzesień 2017
13 wrz 2017 o 13:21
Powinnas wejść do sklepu play w telefonie i w pisać wyszukiwarce Messenger
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
15 wrz 2017 o 12:49
Aktualizacje pojawiają się w różnym momencie i czasami trzeba czekać kilka tygodni, choć nasi znajomi mają już nowe dodatki. Najlepiej sprawdzić w Sklepie Play - jeżeli widzisz guzik Aktualizuj, to znaczy, że można zaktualizować aplikację.
0
jest napisane aktualizacja jest aktualna wersja 135.0.0.21.91
0
i teraz np. kolega mój się loguje na moim telefonie na messangera i ma Nowa wersja Ja się loguje i jest stary niebieski messanger
0
A jaki masz model telefonu? Jeśli starszy i skromniejszy, możesz nie mieć dostępu do najnowszych aktualizacji. Każda aktualizacja ma określone wymagania sprzetowe.
0
telefon to Sony Xperia z5 compact 2016 android 7.0 pokazuje ze messanger aktualny. I naprzykład teraz mam stry messanger loguje się kolega i ma nowy z opcja Mój dzien i wogole ja sie przelogowuje na swoje konto i jest stary problem musi byc z mojm kontem bo jak by był z telefonem to i on by miał stary messanger. A loguje sie na jego telefonie tez jest stary wygląd
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
18 wrz 2017 o 13:47
Masz rację. No to chyba musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. To Facebook decyzuje, kiedy i komu udostępni aktualizację.
0
no też tak pomyślałem jak by coś było z telefonem to i inni jak by sie logowali mieli by to samo. Tym bardziej że na innym telefonie tez jest stary wyglad jak zaloguje się na swoje konto. No niestety trzeba czekac ale dziwne ze jest napisane messanger aktualny a nadal wygląd stary. dobra dzieki za wypowiedzi pozdrawiam
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
18 wrz 2017 o 13:56
Trzymam kciuki, żeby aktualizacja szybk przyszła... ;)
0
wiesz nie sprawa zycia i smierci ale mysle co jest nie tak he he ok dzieki pozdrawiam
0
Dołącz do nas!