Zasygnalizuj

Jak usunąć udostępnione zdjęcie na Messengerze?

zadaj pytanie megi81 1Posty środa 6 wrzesień 2017Data rejestracji środa 6 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 21 lis 2017 o 11:42 przez moto-rowy
Witam,
Wysłałam omyłkowo znajomemu zdjęcie na messengerze, i je usunęłam z konwersacji i on zrobił tak samo... jednak nadal jest widoczne w udostępnionych materiałach..
mimo, że w rozmowie jego nie widać...
Próbowałam wszystkiego już chyba i nic..
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Przydatny
+5
bardziej mniej
Może trzeba odznaczyć opcję zapisywania zdjęć przesłanych Messengerem i wtedy usunąć cały katalog zdjęć z Messengera w telefonie?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+3
bardziej mniej
Zdjęcie przesłane komunikatorem jest nie do cofnięcia. Nawet jeśli obydwoje je usuniecie, znika ono jedynie z czatu, z samej konwersacji, ale pozostaje w materiałach udostępnionych.
gość- 25 paź 2017 o 11:12
Ale jak go całkowicie usunąć i czy jest taka możliwość w ogóle
Odpowiedz
Floreo 1345Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 20 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 25 paź 2017 o 14:05
Znalazłam takie rozwiązanie opisywane w sieci:

należy zdjęcie przesłać ponownie, gdy jest widoczne w konwersacji, należę dłużej przytrzymać je palcem i wybrać opcję Usuń.

Nie byłam w stanie sprawdzić tego rozwiązania i nie wiem czy działa na pewno.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+3
bardziej mniej
W takim razie tylko dlaczego to jedno zdjęcie zostało? A cała reszta się usunęła?
Floreo 1345Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 20 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 6 wrz 2017 o 14:42
Trudno mi odtworzyć tę sytuację. Usunięcie zdjęcie z konwersacji nie powoduje usunięcia go z udostępnionych multimediów. Być może usunięcie całej konwersacji spowodowałoby usunięcie także tego zdjęcia.
Odpowiedz
megi81- 6 wrz 2017 o 16:43
Dokładnie tak zrobiłam.. ale to nic nie dało.. jakieś inne pomysły??
Odpowiedz
floki555 15Posty wtorek 10 listopad 2015Data rejestracji poniedziałek 23 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 20:55
usuniecie całej konwersacji usuwa zdjęcie - tak to u mnie działa.
Odpowiedz
123- 16 lis 2017 o 20:44
niestety ale nie działa
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+1
bardziej mniej
Ale chyba musi byc jakiś sposób na usunięcie udostępnionych zdjęć? Co oznacza komunikatorem?
Joanna- 13 lis 2017 o 16:45
Cześć, jak chcesz to napisz do mnie pomogę Ci rozwiązać ten problem.
Joanna18scie
@
o2
.pl
Połacz sobie email.
Odpowiedz
moto-rowy 119Posty czwartek 11 grudzień 2014Data rejestracji 21 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 14 lis 2017 o 10:34
A nie możesz tu podzielić się swoim sposobem? Więcej osób skorzysta.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A próbowałaś usunąć to zdjęcie z telefonu? Na pewno masz jakiś folder, w którym zapisują się rzeczy udostępnione na FB.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja mam ten sam problem. Nawet zmieniłam telefon ale niestety zdjęcie wciąż jest widoczne w udostępnianych materiałach . Tylko jedno zdjęcie
All- 8 paź 2017 o 00:22
Witam. U mnie jest tak ze wysylam fotke jedną raz i jezeli w udostepnionych pojawiają sie dwie takie same to nie idzie juz jej usunac ani klikajac na fotke w konwersacji ani nie pomaga usuniecie całej konwersacji ona jest, dziwne jest to ze tylko niektórych fotek nie idzie usunac pomimo tego ze ja jestem zalogowany tylko na jednym urządzeniu i odbiorca tez on usuwa a i tak fotka jest w udostepniinych dlaczego przy wyslaniu naprzyklad 3 fotek jedna pozostaje i nie idzie usunac
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Możesz usunąć tę osobę ze znajomych i skasować całą konwersację. Wtedy na pewno zniknie.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!