Zasygnalizuj

Snspchat - nie nagrywa muzyki ze słuchawek [Rozwiązany]

zadaj pytanie Xcesz 1Posty sobota 26 sierpień 2017Data rejestracji 26 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 wrz 2017 o 13:55 przez moto-rowy
Hej! Mam pewien problem. Gdy puszczam muzykę na słuchawkach z telefonu i chce nagrać filmik na snapa z tą muzyką, to słychać tylko dźwięk z otoczenia. Wcześniej tak nie miałam i pytanie - czy ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić? - najpierw miałam Samsunga Galaxy s6 i z początku było ok, działalo, potem przestało. Teraz mam huaweia p9 i dalej nic, jakiekolwiek słuchawki zakładam.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Pierwsze, obowiązkowe pytanie - od jak dawna jest ten problem i czy próbowałaś aktualizować apliakcję?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Wydaje mi się, że nie da się nagrywać snapa z muzyką ze słuchawek. Nagrywając filmik wykorzystujesz mikrofon telefonu, więc nie ma znaczenia, co masz w słuchawkach.

W każdej innej aplikacji, np. nagrywając Relacje w Messengerze lub relację na Instagramie też się chyba nie da dodać muzyki ze słuchawek.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Zajrzyj do tego wątku:
http://pl.ccm.net/forum/affich-13982-snapchat-nie-nagrywa-muzyki
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!