Zasygnalizuj

Zablokowany dostęp do konta facebook. [Rozwiązany]

zadaj pytanie przemz - Ostatnia odpowiedź dnia 24 sie 2017 o 10:42 przez Karolllla
Witam serdecznie.
Wracając po weekendzie do pracy napotkała mnie bardzo nieprzyjemna rzecz. Chcąc zalogować się na nasz "biblioteczny" profil na facebooku, kochany serwis wyświetlił mi wiadomość:

"Twoje konto zostało zablokowane ze względu na konieczność potwierdzenia Twojego wieku. Wypełnij poniższy formularz w terminie do 28 dni, aby odzyskać dostęp do konta. Jeśli nie potwierdzisz swojego wieku w ciągu 28 dni, Twoje konto zostanie usunięte. Miej na uwadze, że bez wykonania tej czynności uzyskanie dostępu do Twojego konta będzie niemożliwe."

Gdy chcę wysłać mój dowód osobisty wraz z danymi wyświetla mi się informacja, że tak jakby nie widzi załącznika i nie chce się przesłać.

Konto na którym była założona strona Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie, założyła kiedyś była dyrektorka biblioteki, przez co na facebooku korzystaliśmy tylko z tej strony, a nie z profilu na który się logowaliśmy.

Co mam teraz zrobić? Raczej nie da się skontaktować z administratorami, na adres e-mail na którym mamy założony profil też za bardzo nie mamy dostępu.

Proszę o rady, pomocy.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli Facebook prosi Cię o weryfikację tożsamości i przesłanie dowodu, najlepiej byłoby to zrobić. Skoro nie widzi załącznika, może wpróbuj wysłac go z innej przeglądarki albo w innym formacie?
Karolllla 2560Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 26 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 sie 2017 o 08:24
A masz pewność, że jest przypisany? Może jakiś wirus blokuje wysyłanie wiadomości? Czy komputer jest dobrze chroniony?
Odpowiedz
przemz 6Posty poniedziałek 21 sierpień 2017Data rejestracji 24 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 sie 2017 o 12:59
jest przypisany. wysyłanie próbowałem z kilku komputerów.
Odpowiedz
Karolllla 2560Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 26 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 sie 2017 o 17:19
Przeszukałam internet, ale nigdzie nie znalazłam nic o tym, by wysyłanie skanu było niemożliwe. Jeśli nie z komputera to może z jakiegoś smartfona się uda?

Facebook odblokowuje dostęp zwykle po kilku dniach,ale bez uwierzytelnienia w postaci dokumentów raczej tego nie zrobi...
Odpowiedz
przemz 6Posty poniedziałek 21 sierpień 2017Data rejestracji 24 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 24 sie 2017 o 08:43
udało mi sie wysłać z telefonu ! teraz czekamy na uwierzytelnienie :)
Odpowiedz
Karolllla 2560Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 26 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 24 sie 2017 o 10:42
O, dobra wiadomość! Z tego co wiem, Facebookowi uwierzytelnienie zajmuje kilka dni, czasem dłużej więc warto uzbroić się w cierpliwość, ewentualnie ponowić wysyłkę. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści!
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!