Zasygnalizuj

Facebook nie może przyjąć zdjęcia dowodu osobistego co mam robić [Rozwiązany]

zadaj pytanie Maly123123 1Posty poniedziałek 14 sierpień 2017Data rejestracji poniedziałek 14 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 25 sie 2017 o 11:15 przez Karolllla
Mam mały problem gdy zablokowali mi konto odrazu zaczełem wypełniać ankiete do odblokowania. Gdy wszystko zrobilem i klikałem wyślij pisało że nie mam określonych informacji w formularzu. A wcześniej pisało że to zdjęcia są nie prawidłowe ale są bardzo czytelne i pesel jest zamalowany nawet światło jest dobre . Powiedzcie mi co mam zrobić. http://static.ccm2.net/pl.ccm.net/pictures/iRlkH7ziLQr9w77uR7XrX8w3dQvwp6SZjyvPBVT750nOAfC8IaKKZUjvpE4T1L0W-lopl.png
Przydatny
+0
bardziej mniej
Trudno stwierdzić na pewno, gdzie leży problem. Na Twoim miejscu prześledziłabym formularz miejsce po miejscu, bo powiadomienia nie jest precyzyjne - nie da się powiedzieć, czy formularz nie przechodzi, bo czegoś nie zaznaczyłeś czy właśnie z powodu zdjęcia (raczej jego wielkość lub format, a nie to, czy jest czytelne mają tu znaczenie na tym etapie).
Karolllla 2560Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 26 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 25 sie 2017 o 11:15
Próbuj na innym komputerze, na innej przeglądarce albo z telefonu. To też czasem pomaga.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!