Zasygnalizuj

A2 Mobile - doładowanie konta [Rozwiązany]

zadaj pytanie LOLEK-BOLEK 2Posty niedziela 13 sierpień 2017Data rejestracji 13 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 21 sie 2017 o 12:27 przez Karolllla
A2 Mobile - podają że można też doładować konto oprócz przelewu bankowego za pośrednictwem ich strony *DOŁADUJ KONTO* , także można doładować zdrapką Plusa, lub wydrukiem z terminala sklepu Żabka doładowaniem plusa . Tylko jak tego dokonać żeby coś nie spierd...ć ? Czy ktoś doładowywał wydrukiem ze sklepu ? Czy tak samo postępować jak podaje instrukcja Plusa tzn. 123 itd .....
Prosze o podpowiedż, bo przeleciałem cały net i nic nie znalazłem w tym temacie, tylko że można i to wszystko.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Z tego, co widzę, na stronie A2 nie ma już informacji o odładowaniu zdrapką, więc nie wiem, czy ta rada nadal jest aktualna. Najlepiej doładować po prostu przelewem internetowym.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Zapytałam na stronie sieci a2 i dostąłam taką odpowiedź:

W celu wykorzystania doładowania ze sklepu, należy użyć właściwego kodu dostępnego na stronie: https://a2mobile.pl/kody-aktywacyjne
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!