Zasygnalizuj

Mam kłopot z Windows 10 [Rozwiązany]

zadaj pytanie kurkawodna 1Posty poniedziałek 24 lipiec 2017Data rejestracji poniedziałek 24 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 9 sie 2017 o 13:07 przez Karolllla
Siedem lat temu kupiłam laptopa firmy compaq. Jestem bardzo z niego zadowolona.
Za każdym razem gdy miałam problem z oprogramowaniem prosiłam brata o pomoc lub osoby postronne. Jednak ze chce sama myc naprawić moje oprogramowanie.
Przy oprogramowaniu w/w . I kilkakrotnym odswiezeniu, wgrywaniu i przeczyszczaniu nagle przestał reagować. Internet działa ale przeglądarki nie reagują . A nie wiem od czego zacząć aby sprawdzić co w nim jest i czy opłaca się go naprawić
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Trudno mi ocenić, w czym tkwi kłopot, ponieważ niezbyt precyzyjnie opisujesz co dokładnie odświeżasz, wgrywasz etc. Może zacznijmy od małych kroków: czy masz program antywirusowy? czy skanowałeś/aś komputer? czy użyłeś/aś programu CCleaner, który służy do czyszczenia bazy rejestru?
RaspBerryChill 67Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 1 sie 2017 o 06:30
Co to znaczy, że internet działa ale przeglądarki nie reagują?
Odpowiedz
Karolllla 2501Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 9 sie 2017 o 13:07
Nic nie piszesz o systemie, jaki jest zainstalowany na tym laptopie. To ważna informacja. Jesli komp ma kilka lat, może na nim być Windows XP, który nie jest już wspierany.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!