Zasygnalizuj

Usuwanie archiwum [Rozwiązany]

zadaj pytanie Szymser123 3Posty środa 19 lipiec 2017Data rejestracji środa 26 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 26 lip 2017 o 12:47 przez Szymser123
Witam,ostatnio gdy przeglądałem archiwum moich wiadomości na Facebooku,zauważyłem,że archiwum jest tylko z ostatniego roku,a starszych już nie ma.Ktoś wie o co chodzi?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Nie robiłeś porządków i nie usunąłeś niczego?
Chodzi o wszystkie rozmowy czy tylko niektóre?
Szymser123 3Posty środa 19 lipiec 2017Data rejestracji środa 26 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 25 lip 2017 o 15:10
Nie robiłem żadnych porządków.Pewnego dnia po prostu chciałem znaleźć pewną wiadomość i zauważyłem,że maksymalnie są wiadomości z przed 2 lat.Mój kolega również ma podobny problem,więc na pewno nic przez przypadek nie usunąłem.
Odpowiedz
WilkRobert 299Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 26 lip 2017 o 08:32
Przejrzałem swoje archiwa i rzeczywiście, nie widzę najstarszych zdjęć. Więc to raczej nie przypadek. Chociaż nie słyszałem, żeby FB ogłaszał, że wprowadza taką zmianę.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
No właśnie.Dlatego ciekawy jestem o co może chodzić.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!