Zasygnalizuj

Co zrobić jeśli przednia kamerka przybliża? [Rozwiązany]

zadaj pytanie Sendi07 2Posty piątek 14 lipiec 2017Data rejestracji piątek 14 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 14 lip 2017 o 20:28 przez Floreo
Hej, mam problem z przednią kamerką w telefonie. Jestem osobą która lubi robić sobie selfie ale jest to nieumożliwione przez przybliżanie aparatu ( widać tylko twarz). Próbowałam już chyba wszystkiego, ale bez skutku(przesuwałam palcami po ekranie, przyciskałam podgłoś/przycisz,szukałam w ustawieniach jak i w internrcie bez dokładnych informacji. Jest to telefon z 2016r. i z androidem 6.0 i naprawdę potrzebuję POMOCYY!!!
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Zapomniałam wspomnieś że jest to model: HOMTOM HT17 :)
pozdrawiam cieplutkoo
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Czy takie zbliżenie stało się nagle? Bo jeśli masz je "od zawsze", to może taki urok Twojego telefonu - przednie kamery są słabsze od tylnych i niektórzy producenci sprzętu montują je jedynie, by pokazywały twarz do rozmów wideo.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Według specyfikacji technicznej przednia kamera w Twoim telefonie ma jedynie 2 Mpx, rozdzielczość 1600x1200 px i nie ma zoomu cyfrowego. Obawiam się, że nie da się mieć lepszego obrazu. Chyba, że jest to problem, który występuje tylko w jakiejś aplikacji.

Zawsze można użyć selfie sticka.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!