Zasygnalizuj

Kanały fitness na YouTube

zadaj pytanie Partanna 293Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 27 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 wrz 2017 o 09:44 przez Floreo
Hej, hej,

Jakie są Wasze ulubione kanały z ćwiczeniami na YouTube? Niekoniecznie polskojęzyczne. Co polecacie?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Moim ulubionym kanałem są dziewczyny z Tone It Up - kanał jest po angielsku, a filmiki prezentują całe serie ćwiczeń kształtujących ciało. Prowadzące są z LA, więc jest to trening na wzmocnienie i ukształtowanie wszystkich partii ciała, żeby mieć bikini body. Są tu głównie krótkie, ale dobre treningi po 15-20 minut, jest trochę jogi, parę tutoriali do rozciągania po każdym treningu.

Drugim moim ulubionym kanałem jej POPSUGAR Fitness - też po ang. Kanał ma jedną prowadzącą, ale zapraszają gości i w ten sposób oferują różnorodne treningi - HIIT, joga, treningi taneczne etc. Mają dobrze zorganizowane playlisty - wg długości trwania treningu: 15, 20, 30, 40 minut etc.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja bardzo lubię Martę Hennig i polecam jej kanał Codziennie Fit.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dobre treningi robi Fitappy i są po polsku.
Partanna 293Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 27 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2017 o 12:38
O, super, wydawało mi się, że nic fajnego po polsku nie znajdę, a jednak :)
Odpowiedz
Misialinka 281Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 29 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 28 lip 2017 o 13:28
Jest sporo fajnych kanałów po polsku. Na pewno:

Ewa Chodakowska
Natalia Gacka, czyli Odchudzanie bez kitów
MyFitness
Odpowiedz
Floreo 1235Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 8 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 31 lip 2017 o 16:02
W czwartek Monika Kołakowska publikuje trening.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Deep Breath to polski kanał z treningiem na silowni.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jak to możliwe, że jeszcze nie podaliśmy linku do Dźwigaj Dziewczyno?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
GymBreak, czyli sporo tabaty, ćwiczeń na brzuch, są rozgrzewki i rozciąganie - ważne elementy baaaardzo często traktowane po macoszemu.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!