Zasygnalizuj

Nie mogę udostępnić mapki na Endomondo [Rozwiązany]

zadaj pytanie WilkRobert 299Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 lip 2017 o 10:51 przez Karolllla
Hej, zawsze po dobrym treningu wrzucałem mapkę z zapisaną trasą na Endomondo, a teraz nie mogę tego zrobić. Dlaczego?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Endomondo zmieniło ostatnio zasady udostępniania treningów w serwisach społecznościowych - teraz nie udostępnia się już mapki, tylko wyniki z Endomondo zapisane na wybranym zdjęciu. Aby poznać tą opcję wejdź w zapisany trening i skorzystaj z opcji Publikuj lub ikony udostępniania w prawym, górnym rogu. Potem wybierasz zdjęcie, wygląd i serwis, w którym chcesz to wszystko opublikować np. Instagram lub Facebook.
Martusia 433Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 19 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 11 lip 2017 o 12:50
Czyli nie da się teraz udostępnić mapki na FB?
Odpowiedz
Karolllla 2551Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 21 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 lip 2017 o 11:54
Wydaje mi się, że się nie da.
Odpowiedz
Karolllla 2551Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 21 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 19 lip 2017 o 10:51
Mały edit: z komputera nadal na sie udostepnić mapkę. Tylko w smartfonie zniknęła ta funkcja.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!