Zasygnalizuj

Facebook zablokował mi konto [Rozwiązany]

zadaj pytanie karohartwis 2Posty środa 28 czerwiec 2017Data rejestracji 29 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 lip 2017 o 09:26 przez eli
Witam facebook zablokował mi konto, prawdopodobnie dlatego, że za często dodawałam posty. Napisałam odwołanie pytając dlaczego, napisali, że naruszyłam regulamin i tyle. Napisałam, czy jest szansa aby mi odblokowali to konto - nie dostałam odpowiedzi. Próbowałam założyć nowe konto to zostało od razu zablokowane (nie zdążyłam nic zrobić).
Korzystałam już z artykułu na tej stronie, jestem w stanie założyć nowe konto, tylko jak to zrobić skoro od razu jest blokowane? Proszę o pomoc
Przydatny
+0
bardziej mniej
Spróbuj założyć konto w przeglądarce w trybie incognito.

Raczej nie dostałeś bana za dodawanie dużej ilości postów. Bardziej prawdopodobne jest, że ktoś te posty zgłosił jako naruszające regulamin.
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 30 cze 2017 o 10:15
Facebook zwykle blokuje konto na jakiś czas, albo stawia warunek, że musisz usunąć konkretną treść, wtedy konto wróci. Nie było takich informacji w mailu od nich?
Odpowiedz
karohartwis- 30 cze 2017 o 13:12
Nie dostałam żadnego maila od nich :/ nie mogę wcałe sie zalogować na konto, pisałam do nich przelalam zdj dowód (bez nr dowodu i peselu). Odpisał mi bot zapewne ze naruszyłam regulamin, pisałam ponownie i żadnej odpowiedzi
Odpowiedz
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 3 lip 2017 o 10:57
Próbowałaś robić to, co jest opisane tutaj:
http://pl.ccm.net/faq/8898-jak-odblokowac-konto-na-facebooku
Odpowiedz
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 6 lip 2017 o 12:25
I jak? Udało się?
Odpowiedz
eli- 28 lip 2017 o 09:26
Rozwiązałaś to jakoś? Bo mam ten sam problem...
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!