Zasygnalizuj

Nie mogę wstawić posta na Facebook [Rozwiązany]

zadaj pytanie gienieczko 2Posty poniedziałek 26 czerwiec 2017Data rejestracji 27 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 2 sie 2017 o 09:54 przez Floreo
Witam od paru dni nie mogę nic zrobić na FB, ani wstawić posta, ani dodać cokolwiek, nawet nie mogę skorzystać z centrum pomocy, ani nie mogę zmienić hasła, jedyne co mogę zrobić to tylko zalogować się i nic więcej proszę o pomoc.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
A co się dzieje po zalogowaniu? Możesz przewijać newsfeed i przeglądać posty znajomych?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Normalnie moge sie zalogowac moge przechodzic na posty strone glowna wejsc w ustawienia ale tylko tyle nie moge zmienic hasla i nic innego zadnych zmian dokonac a na komorce wszystko dziala moge juz wstawic posta itd
Karolllla 2482Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 14 lip 2017 o 14:02
Czy sytuacja nadal trwa?
Odpowiedz
Floreo 1194Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 10 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 14 lip 2017 o 20:36
Jeżeli w telefonie działa, a z komputera nie, to oznacza, że nie masz żadnej blokady na koncie. Zacznij od przeskanowania komputera pod kątem złośliwego oprogramowania, krytycznie przejrzyj zainstalowanie dodatki do swojej przeglądarki.
Odpowiedz
gienieczko- 14 lip 2017 o 21:20
Zrobilem format kompa i nic
Odpowiedz
Floreo 1194Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 10 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sie 2017 o 09:54
Czy nadal masz ten problem?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!