Zasygnalizuj

Zmiana/odzyskanie hasła [Rozwiązany]

zadaj pytanie MaryB89 1Posty sobota 24 czerwiec 2017Data rejestracji 24 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 cze 2017 o 12:28 przez Floreo
Witam. Zapomniałam hasła do Gmail i nie mogę go zmienić. Hasło mam zapamiętane w przeglądarce, dlatego nadal mogę go urzywać, ale nie mogę wejść na swoją skrzynię na innym urządzeniu. Po weryfikacji nr telefonu, kodów przysyłanych smsem, podaniu konta pomocniczeno i wpisywaniu kodów przysyłanych na konto pomocniczege, cały czas wyskakuje kominikat "Nie udało nam się ustalić, że konto jest Twoje". Sprawdziłam w ustawieniach przeglądarki, gdzie można podejrzeć hasło. Niestety jest tam informacja, że hasło nie sotało zapamiętane (mimo to nadal mogę przeglądać skrzynkę z kompa). Ostatnia zmiana hasła była w lutym br i przeszła bezproblemowo. Próbowałam dzwonić na Gmail Custom Service jednakże sygnał milknie po kilky sekundach. Bardzo proszę o pomoc.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Czyli jak robisz to, co w tej poradzie, to nie widzisz hasła?
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!