Zasygnalizuj

Facebook żąda zdjęcia [Rozwiązany]

zadaj pytanie Sławomir Szyszka - Ostatnia odpowiedź dnia 3 paź 2017 o 21:03 przez już nie fejsbukowicz
Dzień dobry, Facebook zablokował mi konto.Żąda przesłania zdjęcia.Niestety, każde przesłane zdjęcie określa jako " za małe".Co mam im do licha przesłać - rentgena płuc? Co z tym fantem.

Przydatny
+0
bardziej mniej
Widzę, że pisze w emocjach. Co się dokładnie stało? Zdjęcie czego masz przesłać?
już nie fejsbukowicz- 3 paź 2017 o 21:03
Swoją fotkę. Jeśli nie wyślesz, zablokują Ci konto.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Witam.Dziękuję za odpowiedź.FB napisał mi, że z uwagi na " podejrzaną aktywność" na koncie, żąda mojego zdjęcia z wyraźną twarzą.Ta " podejrzana aktywność", to był akces do trzech różnych grup .Niestety, żadnym przesłanym zdjęciem nie jest ukontentowany, a konto jest zablokowane.Innego zdjęcia aparatem w mojej komórce nie jestem już w stanie zrobić.
Floreo 1345Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 20 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 23 cze 2017 o 08:42
Może skan zdjęcia z dokumentu?

Albo poproś kogoś o wykonanie zdjęcia - tylna kamera w telefonach ma zawsze lepszą rozdzielczość niż przednia.
Odpowiedz
Sławomir Szyszka- 23 cze 2017 o 20:46
Dziękuję za podpowiedź.Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!