Zasygnalizuj

Messenger - Mój Dzień [Rozwiązany]

zadaj pytanie aa - Ostatnia odpowiedź dnia 11 sie 2017 o 06:45 przez Floreo
czesc, przypadkowo zablokowałam funkcje wyświetlania ,,moj dzień" mojego znajomego, tj. kiedy on cos publikuje w moj dzien to ja tego nie widzę :( prośba o pomoc jak przywrócić tę funkcję.
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
W tej poradzie opisaliśmy sposób przywrócenia Moje dnia znajomego: http://pl.ccm.net/faq/11203-jak-przywrocic-moj-dzien-w-messengerze
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jesteś pewnie, że to Ty zablokowałeś, a nie znajomy zablokował Ciebie?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
TAK, przez przypadek nacisnęłam funkcję ,,Przestań wyświetlać dzień imię i nazwisko znajomego"
markuspololo 242Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 7 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2017 o 13:02
Tak, jest taka funkcja, też ją kiedyś nacisnąłem przypadkiem i do dziś nie umiem odblokować danej osoby.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
hmm musi byc jakis sposob.... tylko jaki?!
Karolllla 2482Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 11 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 14 cze 2017 o 08:48
Może trzeba usunąć aplikację i zainstalować ją od nowa?
Odpowiedz
aaaa- 14 cze 2017 o 09:25
tak też zrobiłam i niestety nic to nie dało :( nadal jest zablokowany :(
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Może trzeba wyczyścić dane aplikacji?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
To może tak:
w Messengerze na telefonie kliknij swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do opcji Ludzie > Zablokowane osoby. Możliwe, że tam uda się odblokować znajomego.
aaa- 4 lip 2017 o 14:40
oh niestety nadzieja byla przez chwile ale ta funkcja działa jedynie do konwersacji na messendzerze a do mojego dnia juz nie :(
Odpowiedz
Floreo 1200Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 11 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lip 2017 o 11:09
Ciężko mi odtworzyć Twój problem, a Support Facebooka nie porusza tego tematu. Znalazłam jednak radę, która może pomóc.

Trzeba poprosić osobę, którą zablokowałaś, aby przy następnym zdjęciu dodanym do Mojego Dnia kliknęła wielokropek w górnym rogu i weszła w opcje. Potem kliknęła Ustawienia Mojego Dnia. Jest tam opcja Kto może zobaczyć Mój Dzień i jest sekcja Wszyscy oprócz. Tam trzeba odznaczyć Ciebie.

Daj znać, czy ten sposób działa.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!