Zasygnalizuj

Snapchat - zmiana numeru a kod weryfikacyjny [Rozwiązany]

zadaj pytanie wonsz - Ostatnia odpowiedź dnia 13 paź 2017 o 10:35 przez Basia
Dobry wieczór.
Jakiś czas temu zmieniłam numer telefonu - stary numer służył do weryfikacji kodem każde logowanie. Teraz próbując się zalogować też muszę zweryfikować to kodem i tu jest problem, bo nie mam dostępu już do tamtego numeru. Znam swoje hasło i nazwę, ale to w tym momencie nic nie daje - nie mogę bez kodu zalogować się i tak.
Jest na to może jakiś sposób czy pozostaje założyć nowe konto?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Zamiast SMSa, spróbuj zweryfikować konto przy pomocy Google Authenticator.
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 14 cze 2017 o 09:55
Jak to działa?
Odpowiedz
Floreo 1295Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 28 cze 2017 o 10:38
Aplikacja, która służy do zabezpieczenia konta za pomocą podwójnej weryfikacji. Aplikacja generuje sześć cyfr, które należy podać podczas logowania razem z loginem i hasłem do usług Google. Kody generowanie są co 30 sekund.
Odpowiedz
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lip 2017 o 13:36
dzięki
Odpowiedz
Basia- 13 paź 2017 o 10:35
Ale jak zamienić żeby wysłało na Google? Bo noe mam takiej możliwości
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!