Jak otworzyć plik .mpewmzm

Rozwiązany/Zamknięty
krzystan Posty 1 Data rejestracji środa 7 czerwiec 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 7 czerwiec 2017 - 7 cze 2017 o 19:59
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 13 cze 2017 o 12:44
Witam
W wyniku działania jakiegoś programu z internetu nispostrzeżenie zostały mi przekształcone w jednym katalogu wszystkie pliki dodając .mpewmzm.
Jakim programem z powrotem przekształcić do formy pierwotnej.

2 odpowiedzi

Aaaa to masz wirusa.

To zupełnie inny temat.

Pewnie również dostałeś maila, albo masz na pulpicie lub w Twoich dokumentach plik tekstowy co musisz zrobić (ile zapłacić) żeby odzyskać pliki.
0
Jeżeli wiesz jakie byly pierwotne nazwy plików użyj funkcji rename wywoływanej z wiersza poleceń.

rename stara_nazwa nowa_nawa

np.

Rename *.mpewmzm *.mpg
-1
W moim przypadku, to nie tylko zmiana nazwy pliku ale jego zawartości. Plik .docx po otwarciu zawiera znaki jak gby chińskie.
0
Witam! Dziękuję za odpowiedź. Nic nie otrzymałem. Na komuterze był program antywirusowy i nic nie wykrył. Nie mam pojęcia co to jest, bo on mi cały katalog taak urządził, różne pliki jak:.docx, pdf, graficzne róznego typu itp.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
13 cze 2017 o 12:44
A jesteś pewien, że przy rename wpisałeś dobre rozszerzenie, nie zrobiłeś literówki?
0
Dołącz do nas!