Zasygnalizuj

Jak otworzyć plik .mpewmzm [Rozwiązany]

zadaj pytanie krzystan 1Posty środa 7 czerwiec 2017Data rejestracji środa 7 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 cze 2017 o 12:44 przez Karolllla
Witam
W wyniku działania jakiegoś programu z internetu nispostrzeżenie zostały mi przekształcone w jednym katalogu wszystkie pliki dodając .mpewmzm.
Jakim programem z powrotem przekształcić do formy pierwotnej.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Aaaa to masz wirusa.

To zupełnie inny temat.

Pewnie również dostałeś maila, albo masz na pulpicie lub w Twoich dokumentach plik tekstowy co musisz zrobić (ile zapłacić) żeby odzyskać pliki.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Jeżeli wiesz jakie byly pierwotne nazwy plików użyj funkcji rename wywoływanej z wiersza poleceń.

rename stara_nazwa nowa_nawa

np.

Rename *.mpewmzm *.mpg
Stan- 11 cze 2017 o 13:34
W moim przypadku, to nie tylko zmiana nazwy pliku ale jego zawartości. Plik .docx po otwarciu zawiera znaki jak gby chińskie.
Odpowiedz
krzystan- 12 cze 2017 o 18:12
Witam! Dziękuję za odpowiedź. Nic nie otrzymałem. Na komuterze był program antywirusowy i nic nie wykrył. Nie mam pojęcia co to jest, bo on mi cały katalog taak urządził, różne pliki jak:.docx, pdf, graficzne róznego typu itp.
Odpowiedz
Karolllla 2501Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2017 o 12:44
A jesteś pewien, że przy rename wpisałeś dobre rozszerzenie, nie zrobiłeś literówki?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!