Zasygnalizuj

Problem z kartą [Rozwiązany]

zadaj pytanie dzitko - Ostatnia odpowiedź dnia 29 maj 2017 o 10:37 przez Karolllla
Dzień dobry, mam pytanie wyswietla mi sie komunikat ze moja karta jest nie zarejestrowana mieszkam w niemczech i nie wiem jak to sprawdzic moj numer 6******** prosze o kontakt

Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jesteśmy forum internetowym i nie mamy żadnych związków z operatorami telefonii komórkowej.

W jakiej sieci masz numer telefonu? Jeśli to numer na kartę, należało go zarejestrować przed 1 lutego 2017 roku. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://pl.ccm.net/faq/9939-jak-zarejestrowac-numer-na-karte

Zalecam kontakt z operatorem.
Karolllla 2480Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 9 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 29 maj 2017 o 10:37
Rozumiem, że nie masz możliwości wykonywania żadnych połączeń przy użyciu tej karty? Oznacza to, że została zablokowana. Czas na rejestrację był do 1 lutego 2017, po tej dacie operatorzy mogą blokować karty zgodnie z zapowiedziami.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!