Problem ze snapchatem ( memories )

Rozwiązany/Zamknięty
majanues Posty 1 Data rejestracji piątek 19 maj 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 maj 2017 - 19 maj 2017 o 23:11
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 22 maj 2017 o 10:46
Dzień Dobry
mam problem ze zdjęciami dodanymi do Memories na Snapchacie, przeszukałam już mnóstwo stron w poszukiwaniu pomocy i niestety nic nie znalazłam, także jesteście moją ostatnią deską ratunku.
Problem wygląda następująco: Dodawałam zdjęcia robione przez Snapchata do Memories i wszystko było ok, mogłam je oglądać, edytowować , itp., aż któregoś dnia weszłam do Memories i wyskoczył "błąd archwizowania". Próbowałam naładować zdjęcia setki razy w ciągu kilku dni, ale wciąż pokazywał się ten sam błąd. Kiedy się wylogowałam ze Snapchata i zalogowałam ponownie wszystkie zdjęcia po prostu zniknęły. Bardzo dużo korzystam ze Snapchata i miałam tam mnóstwo zdjęć (w tym sporo z wycieczki) i jest to dla mnie ogromna strata :(
Z tego co wiem, Snapchat przechowuje je na swoich serwerach, więc teoretycznie nadal istnieją w sieci. Ale jak je odzyskać? Jest mi ktoś w stanie pomóc? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję ;)

1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
22 maj 2017 o 10:46
Warto zgłosić ten błąd ekipie Snapchata, niestety trzeba to zrobić w języku angielskim. Tu jest instrukcja i link do formularza kontaktowego:

https://pl.ccm.net/faq/10619-snapchat-jak-zglosic-problem-z-aparatem
0
Dołącz do nas!