Zasygnalizuj

Problem ze snapchatem ( memories ) [Rozwiązany]

zadaj pytanie majanues 1Posty piątek 19 maj 2017Data rejestracji piątek 19 maj 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 22 maj 2017 o 10:46 przez Karolllla
Dzień Dobry
mam problem ze zdjęciami dodanymi do Memories na Snapchacie, przeszukałam już mnóstwo stron w poszukiwaniu pomocy i niestety nic nie znalazłam, także jesteście moją ostatnią deską ratunku.
Problem wygląda następująco: Dodawałam zdjęcia robione przez Snapchata do Memories i wszystko było ok, mogłam je oglądać, edytowować , itp., aż któregoś dnia weszłam do Memories i wyskoczył "błąd archwizowania". Próbowałam naładować zdjęcia setki razy w ciągu kilku dni, ale wciąż pokazywał się ten sam błąd. Kiedy się wylogowałam ze Snapchata i zalogowałam ponownie wszystkie zdjęcia po prostu zniknęły. Bardzo dużo korzystam ze Snapchata i miałam tam mnóstwo zdjęć (w tym sporo z wycieczki) i jest to dla mnie ogromna strata :(
Z tego co wiem, Snapchat przechowuje je na swoich serwerach, więc teoretycznie nadal istnieją w sieci. Ale jak je odzyskać? Jest mi ktoś w stanie pomóc? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję ;)
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Warto zgłosić ten błąd ekipie Snapchata, niestety trzeba to zrobić w języku angielskim. Tu jest instrukcja i link do formularza kontaktowego:

http://pl.ccm.net/faq/10619-snapchat-jak-zglosic-problem-z-aparatem
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!