Zasygnalizuj

Facebook - odzyskanie usuniętych wiadomości [Rozwiązany]

zadaj pytanie AIDAKOEL 4Posty poniedziałek 27 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 15 maj 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 16 maj 2017 o 07:45 przez Karolllla
Dzień dobry, Ten wątek już się wiele razy tutaj ukazywał, ale jeszcze raz zapytam, bo może są już jakieś zmiany. Czy można odzyskać usunięte wiadomści/ czad/ korespondencję. Lata pisaniny z moim facetem znikneło za jednym niechcącym kliknięciem. Ratunku, jak to odzyskać? Nie nie mam tych zapisków w archiwum, niestety :( pomocy. Dziękuje

Przydatny
+1
bardziej mniej
Pytasz o Facebooka? Jeśli tak, są dwa sposoby na odzyskanie skasowanych treści: plik Zarchiwizowane oraz Kopia zapasowa. Tu są opisane obie:
http://pl.ccm.net/faq/9576-jak-skutecznie-odzyskac-skasowane-wiadomosci-na-facebooku
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
AIDAKOEL 4Posty poniedziałek 27 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 15 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 15 maj 2017 o 09:54
Zrobiłam wszystko jak napisane, w tym linku jednak nie udało mi się znaleźć korespondencji mojego przyjaciela. Może ktoś zna jeszcze jakiś inny sposób na odzyskiwanie wiadomości, które nie były zarchiwizowane. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.
Odpowiedz
Karolllla 2593Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 15 maj 2017 o 13:22
Nie, ja nie znam innego sposobu i niczego takiego nie znalazłam w internecie. No i rzeczywiście, żadna z opisanych metod nie jest stuprocentowo pewna. Czy Twój przyjaciel też próbował odzyskiwać dane w ten sposób?
Odpowiedz
AIDAKOEL 4Posty poniedziałek 27 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 15 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 15 maj 2017 o 19:52
Tak i on swego czasu wykasował niechcący nasze pisanie i właśnie teraz potrzeba mu była jedna z informacji którą mi przesłał i nie umiem mu pomóc, bo tak naklikałam myszką, że usunełam kilka lat naszej korespondencji, dla mnie to wielka strata, bardzo wielka :(
Odpowiedz
Karolllla 2593Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 16 maj 2017 o 07:45
Bardzo, bardzo Ci współczuję. Ale chyba nie znam innego sposobu, żeby odzyskać Waszą korespondencję :(
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!