Zasygnalizuj

Adres e-mail [Rozwiązany]

zadaj pytanie dominika - Ostatnia odpowiedź dnia 24 maj 2017 o 10:00 przez Floreo
Dzień dobry,

mam problem ponieważ założyłąm nowy adres e-mail do kontaktowania się z wykładowcami na uczelni. Używałam go jedynie kilka razy i miałam włączoną opcję zapamiętywania haseł. Mąż nieumyślnie zrobił mi niemiłego psikusa i usunąć historię wraz z hasłami... Hasła pamiętam ale adres e-mail nie do końca.. Nie wiem jaka była kombinacja cyfr na końcu. Czy mogę to jakoś odnaleźć gdzieś na komputerze? NA jakies adresy email się logowałam? Można jakoś do tego dojsć? PRoszę bardzo o pomoc

Przydatny
+0
bardziej mniej
Może wysyłałaś jakiegoś maila z tamtego konta do siebie na używany na co dzień adres?
Karolllla 2557Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 25 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2017 o 12:50
Albo może wysyłałaś wiadomości do kogoś, kogo możesz teraz zapytać, prosić o pomoc?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Zapytaj po prostu jednego z wykładowców. Pewnie się uśmieje, ale zapewne pomoże.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!