Pomocy!!!!

Rozwiązany/Zamknięty
stone-bella Posty 1 Data rejestracji środa 10 maj 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 10 maj 2017 - 10 maj 2017 o 22:36
karakanka Posty 82 Data rejestracji piątek 11 marzec 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 28 czerwiec 2017 - 23 maj 2017 o 07:07
Dzień dobry, na instagramie pisał do mnie muzulmanin, przez pewien czas mu odpiaywałam tak dla beki ale on dzisiaj dodał mnie na whatsapp i dzwonił. Nie chciałam już z nim pisać więc napisałam że poznałam kogoś i pisze z nim od paru dni. On sie lekko wkurzyl bo napisal: "dzieki ze dzisiaj mi to napisalas.. w nastepny weekend wybieralem sie do Polski aby sie z tb poznac". Szczerze to sie przestraszylam i postanowiłam ze odobserwuje go i zablokuje na instagramie. A teraz zobaczyłam że jak wchodzę w zakładkę zablokowane osoby to go tam nie mam... o co może chodzić?... napewno konta nie usunął bo widziałam u koleżanki tylko ze ma konto prywatne... więc o co chodzi? Kurde trochę się boję że przez whatsapp może mnie namierzyć i wgl chociaż zablokowalam go i usunelam swoje konto na whatsapp... I zainstalowalam ponownie bo whatsapp jest mi potrzebny... Ludzie ja sie troche boje bo to islamista... huk wie co takiemu do głowy przyjdzie... on ma 18 lat... pomóżcie? Tak wiem... nie powinnam dopisywać i wgl nie musicie mi tego mówić bo zrozumiałam...

2 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 maj 2017 o 11:00
Jeśli nie widzisz go na liście Twoich zablokowanych kontaktów to znaczy, że on też Cię zablokował. Czy podawałaś mu jakieś swoje dane? Adres, nazwisko?
0
karakanka Posty 82 Data rejestracji piątek 11 marzec 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 28 czerwiec 2017 22
23 maj 2017 o 07:07
Mam nadzieję, że się tylko przestraszyłaś i wszystko jest ok.
0
Dołącz do nas!