Zasygnalizuj

Jak zmienić login w swoim Skype [Rozwiązany]

zadaj pytanie AIDAKOEL - Ostatnia odpowiedź dnia 13 kwi 2017 o 06:55 przez Floreo
Witam.Mam pytanie jak zmienić login po którym można mnie znaleźć w skype? Niedawno zmieniłam nazwisko i nie chcę być wyszukiwana na skype poprzez stare nazwisko w loginie mam ustawione imię.nazwisko i chcę to zmienić zmieniłam już swoją nazwę użytkownika i wiem, każdy również z osobna może nam przypisać swoją dowolną nazwę, ale jak zmienić niechciany login? Nie chcę zmienić skype na inny, ponieważ nie mam czasu szukać tych wszystkich kontaktów jakie posiadam Jednak nie chcę by też można mnie odszukać na skype po starym już nieaktualnym nazwisku. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Z tego co wiem, Skype nie daje możliwości zmiany loginu. Ale jeśli zmieniłaś wyświetlaną nazwę, każda osoba, która będzie Cię wyszukiwać pod nowym nazwiskiem, znajdzie Cię.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
No tak ale to koliduje z moim starym nazwiskiem który też widać kiedy patrzy ktoś na moją wizytówkę. tam pod zdjęciem i dlatego mam pytanie jak to zmienić nie zmieniając skype. Dziękuję bardzo za podpowiedź
AIDAKOEL- 11 kwi 2017 o 14:38
Koś mi kiedyś mówił, ze można się zalogować niby do skype przez google i wtedy zmienić swój login, ale czy to prawda?
Odpowiedz
Floreo 992Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 13 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 kwi 2017 o 06:55
Moźesz się do Skype zalogować za pomocą konta Microsoft (porada: Jak założyć konto Microsoft).)
Odpowiedz
Karolllla 2248Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 12 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 12 kwi 2017 o 13:19
Nie słyszałam o takim sposobie, przecież do Skype możesz logować się tylko kontem Microsoft lub Facebookiem, nie słyszałam o koncie Google.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!