Zasygnalizuj

Jak odblokować nieobserwowaną osobę na Instagramie? Help [Rozwiązany]

zadaj pytanie Andmar - Ostatnia odpowiedź dnia 11 wrz 2017 o 08:55 przez Floreo
Dzień dobry,

Witam. zablokowałem osobę na instagramie z którą akurat w danym momencie sie nie obserwowaliśmy.. jak mogę to odblokować? nie mogę znależć tej osoby w wyszukiwarce ani ona mnie.. dzieki za info Pozdrawiam

Przydatny
+1
bardziej mniej
Tu jest rozwiązanie, ale wymaga ono obopólnej chęci odblokowania kont:http://pl.ccm.net/faq/10968-jak-odblokowac-osobe-ktora-takze-zablokowala-mnie-na-instagramie
Ada- 9 wrz 2017 o 11:49
Witam,
Ja zablokowałam osobę i nie mogę jej odblokować ponieważ nie wyszukuje jej ani w wszukiwarce instagramu ani nie widnieje na liście zablokowanych co zrobić w takiej sytuacji ?
Odpowiedz
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 11 wrz 2017 o 08:55
W tym linku opisujemy procedurę, która wymaga trzeciego konta, dzięki któremu możliwe jest zobaczenie kont, które się nawzajem zablokowały.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
W menu profilu masz taką pozycję "Zablokowani użytkownicy" - tam powinna być dana osoba.
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 4 maj 2017 o 23:01
Ikona lupki, wpisujesz nazwę użytkownika od razu lub po kliknięciu w ikonę osoby- wtedy wyszukiwanie odbywa się jedynie wśród kont i nie obejmuje wpisó czy hasztagów.
Odpowiedz
kar- 7 maj 2017 o 00:07
Ale tej osoby zablokowanej nie da się wyszukać w żaden sposób
Odpowiedz
Owieczka- 9 maj 2017 o 16:11
Ten sam problem :/
Odpowiedz
Jokaca- 5 sie 2017 o 22:50
Da się - nie wpisujesz imienia i nazwiska, tylko dokładną nazwe/nick użytkownika - Znajdziesz go w opcjach i osobach zablokowanych :)
Odpowiedz
Jokaca- 5 sie 2017 o 22:54
I Wchodzisz na profil tego użytkownika, klikasz trzy kropeczki (opcje) masz tam odblokuj, może być też tak, że mimo iż jest zablokowany będzie tylko opcją zablokuj, wtedy klikasz zablokuj i ponownie odblokuj (w tym samym miejscu) :)
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!