Zasygnalizuj

Jak odblokować nieobserwowaną osobę na Instagramie? Help [Rozwiązany]

zadaj pytanie Andmar - Ostatnia odpowiedź dnia 12 maj 2017 o 12:26 przez Floreo
Dzień dobry,

Witam. zablokowałem osobę na instagramie z którą akurat w danym momencie sie nie obserwowaliśmy.. jak mogę to odblokować? nie mogę znależć tej osoby w wyszukiwarce ani ona mnie.. dzieki za info Pozdrawiam

Zobacz więcej 
Przydatny
+4
bardziej mniej
Tu jest rozwiązanie, ale wymaga ono obopólnej chęci odblokowania kont:http://pl.ccm.net/faq/10968-jak-odblokowac-osobe-ktora-takze-zablokowala-mnie-na-instagramie
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+2
bardziej mniej
W menu profilu masz taką pozycję "Zablokowani użytkownicy" - tam powinna być dana osoba.
Jokaca- 2 maj 2017 o 08:43
Na swoim koncie w miejscu wyszukiwania użytkownika /konta (search bar) wpisać nazwę tego konkretnego użytkownika, wejść na jego profil i dopiero wtedy odblokować - u mnie zadziałało...;)
Odpowiedz
kar- 4 maj 2017 o 20:07
A gdzie jest to miejsce wyszukiwania użytkownika na swoim koncie? Bo u mnie takiego nie ma :(
Odpowiedz
Floreo 1053Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 24 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 4 maj 2017 o 23:01
Ikona lupki, wpisujesz nazwę użytkownika od razu lub po kliknięciu w ikonę osoby- wtedy wyszukiwanie odbywa się jedynie wśród kont i nie obejmuje wpisó czy hasztagów.
Odpowiedz
kar- 7 maj 2017 o 00:07
Ale tej osoby zablokowanej nie da się wyszukać w żaden sposób
Odpowiedz
Owieczka- 9 maj 2017 o 16:11
Ten sam problem :/
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!