Zasygnalizuj

Viber online czy incognito? [Rozwiązany]

zadaj pytanie AIDAKOEL 4Posty poniedziałek 27 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 15 maj 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 11 kwi 2017 o 12:44 przez AIDAKOEL
Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest kiedy widzę kogoś że ktoś był chwilę na viber dosłownie tak szybko że nie odznaczyło go na online, a później pisze że był 5 min, 10 min i tak aż do godziny ... po czym po godzinie widać pod jego opisem że był dwa dni temu w viber. O co tu chodzi, czy to jakieś przekłamanie na viber a może ktoś się loguje incognito. Czy ktoś już też to zaobserwował i wie coś na ten temat? Dziękuję za odpowiedź to dla mnie ważne.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Viber ma logi i są kłopoty ze statusami.
AIDAKOEL- 8 kwi 2017 o 10:02
Dziękuję za odpowiedź:) ale czy możesz trochę jaśniej, proszę. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
KendallKim 77Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 10 kwi 2017 o 13:31
Oczywiście.

Logi oznaczają, że są opóźnienia w synchronizacji. Stąd można widzieć różne statusy na różnych platformach. Problem ze statusami Vibera pojawia się od niemal początku istnienia komunikatora, ale gdzieś czytałam, że jest znany jego twórcom i działają w tym kierunku, aby go zlikwidować.

W każdym razie nie ma się tu co dopatrywać teorii spiskowych ani szukać hackerów, którzy przejęli nasze konto. To po prostu zwykły błąd.
Odpowiedz
AIDAKOEL- 11 kwi 2017 o 12:44
dziękuję, za wytłumaczenie :) pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!