Zasygnalizuj

Jak można odzyskać usunięte zdjęcia z Google [Rozwiązany]

zadaj pytanie użytkownika - Ostatnia odpowiedź dnia 28 mar 2017 o 13:15 przez Karolllla
Witam mam wielki problem miałam wiele zdjęć zrobionych i zapisanych w zdjęcia google. Niestety pewna osoba odebrała mi w tym roku w styczniu telefon i je usunęła. Są to zdjęcia jak byłam napadnięta i pobita . Bardzo proszę o pomoc czy je mogę odzyskać.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Fotografie usunięte w usłudze Zdjęcia są kasowane we wszystkich miejscach. Może masz inną kopię tych zdjęć? Może zostały Ci wysłane mailem, albo Ty je komuś przesyłałaś? Spróbuj sobie przypomnieć, czy gdzieś nie znajdzie się kopia.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Nie mam ich nigdzie więcej zapisanych . Nikomu ich nie wysyłam . Może jest jakiś sposób bym je odzyskała.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A sprawdzałaś kosz w Google?
Karolllla 2620Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 10 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 28 mar 2017 o 08:37
Wydaje mi się, że nie ma możliwości odzyskania Twoich zdjęć.
Odpowiedz
Gosia1234- 28 mar 2017 o 11:02
Może jednak jest ktoś co może je odzyskać . Są mi potrzebne do sądu. Sprawca pobicia mi pod przymusem odebrał telefon i wszystko usunął . Bardzo proszę o pomoc kogoś kto da radę to zrobić.
Odpowiedz
Karolllla 2620Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 10 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 28 mar 2017 o 11:49
Google opisuje na swojej strono sposoby na odzyskanie plików, ale tylko w ciągu 25 dni od skasowania. Pod tym adresem https://support.google.com/drive/answer/1716222?hl=pl na dole strony jest opcja kontaktu z Google może oni coś pomogą?
Odpowiedz
Gosia1234- 28 mar 2017 o 12:22
Dziękuję spróbuję się z nimi skontaktować.
Odpowiedz
Karolllla 2620Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 10 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 28 mar 2017 o 13:15
Powodzenia. Daj znać, czy się udało :)
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!