Jak opublikować trening z Endomondo na FunPage na Facebooku

Rozwiązany/Zamknięty
P W - 25 mar 2017 o 13:44
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 29 mar 2017 o 10:58
Jak opublikować trening z Endomondo na Facebooku ale nie na stronie głównej prywatnej tylko na funpage ( firma) itp. ???

3 odpowiedzi

Właśnie próbowałem znaleźć rozwiązanie tym pierwszym sposobem tylko jak odłączyć endomondo od konta prywatnego i podłączyć tylko do firmowego skoro oba są zsynchronizowane i tak naprawdę prywatne jest nadrzędne. Nie znalazłem miejsca w którym można to zrobić.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
29 mar 2017 o 10:58
No tak, rozłączyć FB z Endomondo jest łatwo, tylko nie da się potem połączyć z konta z fanpejdżem. Widocznie nie przewidziano takij opcji i uznano, że Endo to osobista aplikacja.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
27 mar 2017 o 10:00
Jeżeli Twoje konto na Endomondo jest zsynchronizowane z prywatnym kontem na FB, to status automatycznie pojawi się tam. Masz dwie opcje - połączyć konto Endomondo z firnmowym FB, albo po prostu udostępnić status na fanpage'u ręcznie, z prywatnego profilu.
-1
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 mar 2017 o 08:47
No tak, ma sens, to, co piszesz. A nie możesz po prostu udostępnić statusu z konta prywatnego na publiczne?
-1
Coś pomyślę jeszcze, tak się to skończy. Może zrobię sobie jakoś formatkę do wszystkich treningów i będę z całego dnia robił jakieś całościowe podsumowanie.
Dzięki za pomysły Karolina;) Pozdrawiam
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 mar 2017 o 11:53
Polecam się :) A możesz dokładniej opisać dlaczego akurat takie rozwiązanie Cię interesuje? Czemu z prywatnego konta na FP?
0
Ja chciałem po prostu zrobić tak, że mam połączone konto endomondo (czy tez innej aplikacji) i z fanpage/kontem firmowym. Po zakończonym treningu automatycznie wyniki treningu są wyświetlane bezpośrednio na fanpage. Chciałbym pominąć wyświetlanie na prywatnym profilu. Wg mnie jest to całkowicie logiczne, że tworzę konto fanpage czy firmowe i chciałbym mieć możliwość sprzężenia takiego konta z dowolnymi aplikacjami w dowolnych konfiguracjach. Na przykład fanpage mam sprzężone z kontem endomondo ale nie koniecznie chcę żeby te wyniki wyniki były wyświetlane na profilu prywatnym. No było by to przydatne i wygodne.
0
Dołącz do nas!