Zapomniane haslo BB ID

Rozwiązany/Zamknięty
squir - Zmodyfikowany dnia 24 mar 2017 o 08:16
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 24 mar 2017 o 08:12
Dzień dobry,

Mam mega problem,
Dalem zonie Telefon zeby sprobowala zlamac blokade rysunkowa ekranu na bb passport. niestety brnela Do momentu zablokowania i koniecznosci wpisania hasla Do bb id.
konto konfigurowalem lata temu na sluzbowym mailu Do ktorego nie Mam juz dostepu, wiec reset nie wchodzi w gre.
Jestem prawie pewny ze dam rade przypomniec sobie to haslo, ale prob jest niewiele.
Czy raz zablokowane konto da sie jeszcze uruchomic?
Jest szansa, zebym mogl jeszcze probowac?
Pomozcie, nie moge stracic wszystkiego z tel.

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
24 mar 2017 o 08:12
Ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Support BlackBerry podaje, że jeśli nie możesz się zalogować, nie pamiętasz hasła bezpieczeństwa i nie masz dostępu do e-mail podanego w czasie rejestracji, nie odzyskasz dostępu do konta i należy je usunąc i założyć nowe.

Możesz spróbować zmiany adresu e-mail powiązanego z kontem, ale tu także potrzebne jest hasło do BB ID. Instrukcję masz tutaj: http://support.blackberry.com/kb/articleDetail?ArticleNumber=000028060
0
Dołącz do nas!