Zasygnalizuj

Viber niepoprawny status online. [Rozwiązany]

zadaj pytanie Zuzanna1 1Posty poniedziałek 20 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 20 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 lip 2017 o 11:09 przez literka
Na iphonie błędnie pokazywany status ostatnio widziany i online. Natomiast na ipod jest poprawnie.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ten błąd się czasami pojawia w Viberze i jest często zgłaszany.
Ania- 5 kwi 2017 o 13:37
Mozna to jakoś naprawić?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Co należy zrobić żeby to naprawić?
Ruda- 5 kwi 2017 o 13:29
No właśnie co zrobić? Ponowne zainstalowanie aplikacji nic nie zmienia. Pomocy!
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Czy to znaczy, że Ty korzystasz z dwóch urządzeń i na każdym widzisz inne dane odnośnie tej samej osoby?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Tak, dokładnie dwie różne godziny na dwóch urządzeniach tej samej osoby.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja mam iPhone 5s i cały czas pokazuje mi online u jednej osoby a na drugim iPhonie status jest widziany o np 21 u tej samej osoby
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Błąd leży po stronie aplikacji Viber. Sam użytkownik nie może go naprawić. Trzeba czekać, aż się ogarną i zrobią aktualizację. Samemu można się jedynie upewnić, że ma się zaktualizowaną aplikację i system w telefonie.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
No ale przecież na każdym z tych dwóch urządzeń użytkownik może być online o innej porze, tak?
Zuzanna1- 6 lip 2017 o 12:43
Nie chodzi o użytkownika urządzeń, tylko o kontakty. Na dwóch urządzeniach iPhone i iPod kontakt tej samej osoby pokazuje różne godziny on linę.
Odpowiedz
literka 238Posty środa 7 maj 2014Data rejestracji środa 19 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 19 lip 2017 o 11:09
No to chyba tak jak pisze Krakanka - trzeba czekać na aktualizację.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!