Zasygnalizuj

O której publikować na Instagramie? [Rozwiązany]

zadaj pytanie literka 219Posty środa 7 maj 2014Data rejestracji 13 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 3 kwi 2017 o 15:50 przez Floreo
Jaka godzina jest najlepsza do wrzucania postów, kiedy można dostać najwięcej lajków?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Można przejść na konto firmowe na Instagramie i wtedy otrzymujesz statystyki, a w nich rozkład godzinowy, kiedy Twoi odbiorcy są w serwisie.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Rzuć okiem na tę infografikę:
https://websitebuilder.org/resources/139-facts-about-instagram-one-should-be-aware-of-in-2017/

Jest rozbudowana, ale są tam też informacje o najbardziej popularnych porach publikacji postów.
tomekm 5Posty środa 5 październik 2016Data rejestracji piątek 24 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - 24 mar 2017 o 23:53
fajny graph ale bardziej dotyczy USA niz godzin publikowania w polsce
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A według mnie trzeba wziąć pod uwagę dla kogo publikujemy. Jeśli mierzymy w polskich odbiorców, to ja bym publikowała rano, w czasie obiadu albo popołudniu i wieczorem, gdy ludzie mają w ręce telefon dla zabicia czasu, np. gdy wracają z pracy.

Dzięki za te linki.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Wszystko zalezy od grupy docelowej, jezeli twoja grupa to osoby mlode ktore chodza do szkoly to trzeba publikowac kolo 14 kiedy konca zajecia jak osoby pracujace to kolo 18
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Rano, koło 9-10. Trochę eksperymentowałam z porami ranne posty dają najlepsze wyniki.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!