Zasygnalizuj

Mapy Google nie mogą znaleźć mnie na mapie [Rozwiązany]

zadaj pytanie Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 3 kwi 2017 o 16:01 przez Kert2
Czy Wy też spotykacie się z problemem, że w Mapach Google (aplikacja na telefon) chcę wyznaczyć trasę z miejsca, w którym jestem, mam włączoną lokalizację, a na mapie ten punkt niebieski, który oznacza moje położenie jest gdzieś z boku drogi gdzieś w lesie? Jest na to jakiś sposób?
Zobacz więcej 
Przydatny
+3
bardziej mniej
Może wymagane jest skalibrowanie kompasu. Tu opisano procedurę: http://pl.ccm.net/faq/10189-mapy-google-problemy-z-lokalizacja
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Mapy Google łapią czasem takiego zawiasa, czy ta sytuacja trwa od dawna? Najprostszy sposób to restart aplikacji lub telefonu. Bo zakładam, że nie jesteś w żadnym budynku...
Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 3 kwi 2017 o 16:01
ja polecam pokręcić się w kółko z teleofnem i pozataczac ósemki - kalibracja działa zawsze.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!