Zasygnalizuj

Jak naprawić przebliżoną przednią kamerke? [Rozwiązany]

zadaj pytanie Rose - Ostatnia odpowiedź dnia 18 sty 2017 o 09:18 przez Karolllla
Dzień dobry,
Chciałabym się zapytać jak naprawić przebliżoną przednią kamerke...Od kilku miesięcy moja kamerka się przebliżyła.Czytałam na innych stronach ,że trzeba zrobić aktualizację...Więc kiedy zrobiłam aktualizację Snapchata nic się nie naprawiło..Moja nazwa na snapie:: Sweet_Rose
Przydatny
+0
bardziej mniej
Snapchat jest chimeryczną aplikacją, a to forum i wiele innych miejsc w sieci jest przepełnionych skargami i pytaniami użytkowników Snapchata, którym coś nie działa.

Jeśli aktualizacja nie pomaga, ani odinstalowanie aplikacji, pozostaje Ci tylko zgłoszenie błedu do Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Rose- 18 sty 2017 o 02:07
@Karolllla Kiedy weszłam na stronke i zrobiłam wszystko zgodnie z moim ogłoszeniem ...Nic nie pomogło..Czy znasz jeszcze inny sposób na naprawienie mojej kamerki?
Odpowiedz
Karolllla 2567Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 2 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 18 sty 2017 o 09:18
Ale co zrobiłaś zgodnie z ogłoszeniem, zgłosiłaś błąd administracji serwisu? Poczekaj, to chwilę potrwa zanim zareagują.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!