Zasygnalizuj

Problem ze Snapchatem [Rozwiązany]

zadaj pytanie liwilla1 2Posty poniedziałek 9 styczeń 2017Data rejestracji 10 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 11 sty 2017 o 09:45 przez Floreo
Mam bardzo denerwujący problem ze snapchatem. Nagrywam wideo po czym wysyłam do znajomego i gdy chce nagrać nastepne wideo i naciskam przycisk nagrywania wyświetla się komunikat "nagrywanie filmu nie powiodło się". Wtedy muszę chwilę odczekać i dopiero mogę nagrać następne wideo. Mam nowy telefon Samsung Galaxy A5 2016
Przydatny
+0
bardziej mniej
Snapchat jest chimeryczną aplikacją, a to forum i wiele innych miejsc w sieci jest przepełnionych skargami i pytaniami użytkowników Snapchata, którym coś nie działa.

Spróbuj połączyć problem z innymi działaniami: pojawił się po aktualizacji softu smartfona? pojawił się po aktualizacji aplikacji Snapchat? problem jest od zawsze? problem występuje w innych aplikacjach? problem nigdy nie pojawił się w innych aplikacjach?

Zawsze możesz się zgłosić z taką awarią wewnątrz aplikacji do wsparcia technicznego Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!