Zasygnalizuj

Jak odczytać usunięte wiadmości z Facebooka [Rozwiązany]

zadaj pytanie jdlfv - Ostatnia odpowiedź dnia 19 sty 2017 o 10:13 przez Karolllla
Bardzo mi zalezy na odzyskaniu zdjec z usunietej konwersacji na facebooku. pobralam kopie moich danych, ale gdy otwieram plik "messages.htm" to pokazuje mi sie tylko konwersacja z jedna osoba (nie ta na ktorej mi zalezy). Czy jest jakis sposob, zeby odzyskac utracone zdjecia?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Próbowałaś pobierać kopię zapasową danych z Facebooka?

Tu znajdziesz instrukcję:
http://pl.ccm.net/faq/9576-jak-skutecznie-odzyskac-skasowane-wiadomosci-na-facebooku

To najbardziej skuteczna metoda, jeśli ona nie pomoże, to raczej marne szanse.
smaria 259Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 25 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 sty 2017 o 16:11
Kopia zapasowa ma ten minus, że nie zawsze zawiera wszystkie wiadomości, raczej bywa niekompletna albo niekoniecznie aktualna.
Odpowiedz
Karolllla 2562Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 28 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 sty 2017 o 12:20
I jak, udało się?
Odpowiedz
jdlfv- 19 sty 2017 o 00:11
niestety nie, pobralam kolejny raz kopie zapasowa i znowu pokazala sie konwersacja z tylko jedna osoba :/ ale i tak dziekuje za pomoc :)
Odpowiedz
Karolllla 2562Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 28 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 19 sty 2017 o 10:13
Kurcze, obawiam się, że więcej nic nie zrobisz :(
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!