Zasygnalizuj

Ustawienia aparatu [Rozwiązany]

zadaj pytanie leo - Ostatnia odpowiedź dnia 20 sty 2017 o 15:27 przez Floreo
Witam.Jak wyzej znikly mi prawie wszystkie opcje i ustawienia w aparacie w S6 ege+.Poczytalem troche na forach i znalazlem podobny temat lecz nie podzialal:( Co pozostalo mi w opcjach aparatu to tylko lampa blyskowa i przelanczanie trybu z auto na panorama...
Moze mogl by mi ktos pomoc w ostatecznosci sadze ze moge przywrócic do ustawień fabrycznych ale to juz chyba ostatecznosc.
Przydatny
+0
bardziej mniej
W jakim momencie zauważyłeś zniknięcie ustawień aparatu? Instalowałeś jakąś aplikację? Zainstalowała się aktualizacja softu? Może jesteś w stanie wykonać downgrade i w ten sposób powrócić do ustawień aparatu.
leo8888 2Posty poniedziałek 2 styczeń 2017Data rejestracji poniedziałek 2 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sty 2017 o 10:51
Opcje aparatu zniknely przed paroma dniami i nie instalowalem zadnych nowych apek wiec nie wiem dokladnie kiedy i co sie stalo:(
Czytalem podobny problem nainnym forum i ktos zaproponowal zeby wejsc w aplikacje i w aparat i tam wyczyscic dane ale tez nic niepomoglo.Downgrade hmm nie wiem probowalem troche w opcja ale wlasnie najwazniejszej opcji menu aparatu mi brakuje i tam jest wlasnie resetuj ustawienia aparatu:)
Wiecnie wiem co jeszcze mi pozostalo?Twardy reset???
Odpowiedz
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sty 2017 o 19:17
I próbowałeś/aś resetować ustawienia aparatu?
Odpowiedz
leo8888 2Posty poniedziałek 2 styczeń 2017Data rejestracji poniedziałek 2 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sty 2017 o 19:37
Wlasnie nie moge bo jak pisalem wczesniej brakuje mi glownych opcji w aparacie tam gdzie jest resetowanie ustawien aparatu...:(
Odpowiedz
Gerwazy- 19 sty 2017 o 16:08
Witaj,
Najprawdopodobniej włączyłeś sobie w tryb ułatwienia i dlatego zniknęły Ci te opcje.
Wejdź w ustawienia (trybik) i wyłącz ten tryb a powinno wszystko wrócić do normy.
Odpowiedz
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 20 sty 2017 o 15:27
Tu masz podpowiedź: http://pl.ccm.net/faq/10118-tryb-ulatwienia-w-telefonach-samsung
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!