Zasygnalizuj

Częstotliwość odświeżania monitora. [Rozwiązany]

zadaj pytanie Kamicz99 - Ostatnia odpowiedź dnia 17 sty 2017 o 22:56 przez Gerwazy
Dzień dobry,
Parę dni temu zmieniłem w ustawieniach monitora częstotliwość z 60 Hz na 75 Hz i od tego czasu monitor działa tylko w trybie awaryjnym, oraz gdy usunę/wyłączę sterowniki karty graficznej. Moje pytanie brzmi: Jak zmienić częstotliwość odświeżania monitora, bo od tego czasu ikona w zaawansowanych opcjach monitora jest "na szaro" i nie mogę jej użyć
Bardzo proszę o waszą pomoc :)
Przydatny
+1
bardziej mniej
Witaj,
Najprościej to będzie podłączyć taki monitor, który obsłuży przy tej rozdzielczości Twoje 75 Hz. :)
Jest kilka sposobów, aby wrócić do ustawień:
1. Sprawdź w punktach przywracania systemu, czy możesz wrócić do ustawień z przed daty zmiany
2. Jeżeli posiadasz 2 komputery, to na tym ze złą rozdzielczością zainstaluj program teamviewer albo uruchom usluge zdalnego pulpitu i następnie z drugiego komputera zaloguj się do tego pierwszego i przełącz rozdzielczość na prawidłową
3. W trybie awaryjnym odinstaluj wszystkie sterowniki karty grafiki zaznaczając opcję wykasowania domyślnych ustawień - wtedy system znajdzie od nowa sobie sprzęt i dopasuje domyślną rozdzielczość
4. Ostatnia opcja to postawienie systemu od nowa - ale to traktuj jako ostateczność :)

Powodzenia
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!