Zasygnalizuj

Paczkomaty InPost - zdążą do was przed świętami? [Rozwiązany]

Stwórz wątek Posejdon Życie - Ostatnia odpowiedź dnia 22 gru 2016 o 17:15 przez Floreo
Mają takie opóźnienie i wszędzie się dowiaduję czegoś innego, że już nie wiem, czy moje paczki dotrą przed świętami czy nie. Czy ktoś ma wiarygodne informacje na ten temat?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
InPost na oficjalnej stronie na Facebooku zapewnia, że paczki wysłane przed 19 grudnia, na pewno dotrą na święta. Paczki nadane później - nie mają raczej szans.
Karolllla 2482Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 11 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany Floreo - 22 gru 2016 o 12:40
Ja wysłałam wczoraj i dostałam informację, że paczka zostanie dostarczona dziś. Ale pod paczkomatami rezydują panowie w samochodach i wydają paczki wprost z bagażnika. Na FB nie można się doczekać odpowiedzi, telefon ciągle zajęty, chyba mają wielki korek i klęskę urodzaju.
Odpowiedz
Floreo 1200Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 11 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 22 gru 2016 o 17:15
Tak, mają klęskę urodzaju - wzrost o 150% w stos. do grudnia 2015.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!