Zasygnalizuj

Problem z aplikacją Snapchat [Rozwiązany]

zadaj pytanie martuska9914 6Posty poniedziałek 14 listopad 2016Data rejestracji piątek 16 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 20 gru 2016 o 07:21 przez Floreo
Dzień dobry
Witam, jestem posiadaczką telefonu Sony Xperia J , od jakiegoś czasu używam snapchata. Problem jest taki że po wylogowaniu się nie mogę się zalogować ponieważ wyskakuje komunikat "Och nie! Logowanie tymczasowo nie powiodło się. Spróbuj ponownie później" Próbowałem wiele razy i nie idzie :/ Wcześniej było wszystko dobrze . Co może być przyczyną tego ? Czytałam na innych forach ale nie znalazłam żądnej odpowiedzi .
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Próbowałaś aktualizować aplikację?
martuska9914 6Posty poniedziałek 14 listopad 2016Data rejestracji piątek 16 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 12 gru 2016 o 23:49
Narazie jeszcze żadnej aktualizacji nie ma .
Odpowiedz
Karolllla 2498Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 17 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 gru 2016 o 11:12
A potrafisz wydedukować moment, w którym zaczęły się problemy? Zrobiłeś aktualizację? Zmieniałeś coś w ustawieniach telefonu?
Odpowiedz
martuska9914 6Posty poniedziałek 14 listopad 2016Data rejestracji piątek 16 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 16 gru 2016 o 01:12
Po aktualizacji nie mogłam się zalogować na konto . Lecz dzis po tygodniu normalnie już snap mi się zalogował lecz znów robi zdjęcia ze zmienionymi kolorami ;/
Odpowiedz
Karolllla 2498Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 17 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 16 gru 2016 o 17:14
Obawiam się, że niewiele możesz zrobić sama, poza kontaktem z obsługą Snapchata. To jest bardzo chimeryczna aplikacja, działa jak chce, na każdym telefonie inaczej.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Jeśli nic nie działa, napisz bezpośrednio do wsparcia technicznego Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!