Zasygnalizuj

Problem z aparatem w Snapchat [Rozwiązany]

zadaj pytanie szulo 1Posty piątek 2 grudzień 2016Data rejestracji piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 gru 2016 o 21:07 przez KendallKim
problem polega na tym ze na aplikacji Aparat zdjecia wychodza rewelacyjnie , a na aplikacji Snapchat bardzo ciemnie , tak samo w przypadku robienia zdjec w messenger wychodza bardzo ciemne . Telefon Umi Super , Daje naj za pomoc w tym problemie
Przydatny
+0
bardziej mniej
Aktualizacja systemu, aktualizacja aplikacji.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Problem leży po stronie aplikacji i jej kompatybilności z Twoim systemem. Spróbuj wykonać aktualizacje lub przeciwnie - downgrade, jeżeli problemy zaistniały w nowej wersji aplikacji.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
miałem to samo i teraz mam w nosie snapa i nie ma mnie tam tez tak zrob
KendallKim 79Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 11 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 28 gru 2016 o 21:07
Ale wiesz, jednak dużo znajomych ma Snapchata i dużo się tam dzieje, więc taka rada, żeby się obrazić na aplikację nie za bardzo tu pomaga moim zdaniem. Myślę, że trzeba kombinować i sprawdzić, czy pomoże update czy downgrade.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!