Jak wyłączyć hasło logowania do windows 10 home oem?

Rozwiązany/Zamknięty
sixteel Posty 26 Data rejestracji niedziela 17 kwiecień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 6 luty 2017 - 20 paź 2016 o 17:18
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 8 lis 2016 o 11:55
Jak włączam komputer to za każdym razem każe wpisywać hasło i samo mi wyskoczyło i nic nie grzebałem i kiedyś ustawiłem ale jakoś to wyłączyłem i nie pytał i tak samo samoczynnie są dwa inne konta logowania się do systemu i nie wiem czemu to się pojawia i jak usunę te drugie konta to przy włączaniu znów się pojawiają.Proszę o szczegołówą instrukcję.

https://zapodaj.net/nie-ma-takiego-pliku.html
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
8 lis 2016 o 11:55
Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź poza tym, że masz hasło logowania do systemu Windows 10, a mieć go nie chcesz.

Prośba o logowanie się hasłem do systemu Windows 10 mogła się pojawić po tym, jak zalogowano się na komputerze do dowolnej usługi Microsoft za pomocą konta Microsoft i nie wybrano w odpowiednim momencie, że chcesz się logować tylko w tej usłudze.

Ogólnie sytuacje związane z hasłami rozwiązujesz w Ustawieniach. Klikasz ikonę Windows na pasku, a potem ikonę koła zębatego. Wchodzisz w Konta > Opcje logowania. Tu ustawisz sposób logowania do systemu: za pomocą konta lokalnego lub konta Microsoft, czy chcesz podawać hasło, korzystać z PIN-u. Wszystko jest po polsku.
-3
Dołącz do nas!