Zasygnalizuj

Jak wyłączyć hasło logowania do windows 10 home oem?

Zadaj pytanie sixteel 22Posty niedziela 17 kwiecień 2016Data rejestracji 20 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 lis 2016 o 11:55
Jak włączam komputer to za każdym razem każe wpisywać hasło i samo mi wyskoczyło i nic nie grzebałem i kiedyś ustawiłem ale jakoś to wyłączyłem i nie pytał i tak samo samoczynnie są dwa inne konta logowania się do systemu i nie wiem czemu to się pojawia i jak usunę te drugie konta to przy włączaniu znów się pojawiają.Proszę o szczegołówą instrukcję.

https://zapodaj.net/50cd3a6df6e5b.jpg.html
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź poza tym, że masz hasło logowania do systemu Windows 10, a mieć go nie chcesz.

Prośba o logowanie się hasłem do systemu Windows 10 mogła się pojawić po tym, jak zalogowano się na komputerze do dowolnej usługi Microsoft za pomocą konta Microsoft i nie wybrano w odpowiednim momencie, że chcesz się logować tylko w tej usłudze.

Ogólnie sytuacje związane z hasłami rozwiązujesz w Ustawieniach. Klikasz ikonę Windows na pasku, a potem ikonę koła zębatego. Wchodzisz w Konta > Opcje logowania. Tu ustawisz sposób logowania do systemu: za pomocą konta lokalnego lub konta Microsoft, czy chcesz podawać hasło, korzystać z PIN-u. Wszystko jest po polsku.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!