Zasygnalizuj

Obracanie zdjęć w Instagramie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 lis 2016 o 12:07
Korzystam z Instagrama od dawna, ale pierwszy raz mam potrzebę odwrócenia zdjęcia i nie mogę znaleźć tej opcji. Czy to możliwe, że jej nie ma w ogóle? Takiej podstawowej sprawy? Może jednak jest pod jakąś nieintuicyjną ikoną.
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Nie jest to prawda, zdjęcia na Instagramie da się obracać, choć trzeba trochę poszukać tej opcji. Wybierasz Edytuj (obok opcji Filtr), potem Dostosuj i w prawym górnym rogu jest ikonka obracania. Dotykasz raz i zdjęcie obraca się o 90 stopni.
Floreo 803Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 7 lis 2016 o 20:36
Masz rację! Nie wiedziałam, że ta funkcja jest tak głęboko schowana. Tutaj jest dokładna instrukcja o obracaniu zdjęć na Instagramie: http://pl.ccm.net/faq/7082-jak-obrocic-zdjecie-na-portalu-instagram
Odpowiedz
Karolllla 2002Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 8 lis 2016 o 12:07
Super, dzięki :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dobrze widzisz - nie ma takiej możliwości. Obróć zdjęcie w domyślnej aplikacji w telefonie, zapisz i wtedy wejdź do Instagrama.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
hahaha, no aż nie mogłam uwierzyć, że tak podstawowa funkcja mogła zostać pominięta. tak właśnie zrobiłam, ale skorzystałam z Retrica.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!