Zablokowane filmy

Rozwiązany/Zamknięty
Wangoczek Posty 9 Data rejestracji niedziela 2 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 7 październik 2016 - Zmodyfikowany przez Wangoczek dnia 2/10/2016 o 21:53
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 9 paź 2016 o 19:17
Witam serdecznie, czy ktos z Panstwa zechcialby mi pomoc? Prowadze jedna stronke na FB, strona dotyczy serialu "M jak milosc", chcialabym czasem wrzucic na stronke Kulisy Serialu, ktore serial publikuje na swoim portalu, gdzie jednakze je blokuje i gdy probuje skorzystac z 9xbuddy, niestety filmiku nie udaje mi sie sciagnac; udaje mi sie jedynie wtedy kiedy filmik znajduje sie tez gdzie indziej w sieci, np. w YT, jednak niestety nie wszystkie Kulisy Serialu "wychodza" poza portal MjM.
Jak sciagnac taki zablokowany film?
Bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz.
Bardzo przepraszam za brak polskich liter.
Zobacz również:

4 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
3 paź 2016 o 13:13
Wydaje mi się, że to, co chcesz zrobić nie jest do końca legalne i producent filmu zabezpiecza się przed ściąganiem swoich produkcji. zawsze przecież możesz wrzucić na stronę link.
0