Zasygnalizuj

Aplikacja z rabatami i kuponami

Zadaj pytanie karakanka 67Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji 29 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 sty 2017 o 15:42 przez literka
Jaka aplikacje polecacie, która ma najwięcej rabatow do sklepow w Polsce?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Ja korzystam z aplikacji Lidl i Twoja Biedronka
karakanka 67Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji 29 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 28 gru 2016 o 21:11
Miałam na myśli coś bardziej ciuchowego, kosmetycznego :-D Jedzonko z Lidla i Biedry i tak ląduje na moim stole, a ja chciałabym rabaty do sklepów z butami np.
Odpowiedz
Floreo 890Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 23 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 29 gru 2016 o 16:19
Każda z ciuchowych sieciówek ma zwykle swoją aplikację oaz newslettery. W ten sposób rozsyłają kupony rabatowe.
Odpowiedz
WilkRobert 280Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 24 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 4 sty 2017 o 13:19
Ja mam inny sposób - kiedy mam upatrzoną jakąś rzecz w internecie po prostu wpisuję do Google nazwę marki i słowo "kody rabatowe". Zawsze znajdę jakiś kod. Polecam.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jedną z popularniejszych aplikacji tego typu jest Blix - łączy w sobie oferty i promocje bardzo wielu sklepów, więc nie musisz korzystać z kilku aplikacji.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Aplikacja strony qpony.pl ma dobre opinie. Możesz ją pobrać tutaj.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ostatnio bardzo popularna jest aplikacja Mój Carrefour - znajdziesz w niej nie tylko gazetki ale także promocje, kupony rabatowe etc.
Floreo 890Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 23 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 4 paź 2016 o 09:29
Tak, jest teraz reklamowana. Niby trzeba pobrac i robic zakupy, a potem za jakies zakupy Carreefour zwraca ci w euro. Na pewno gdzies jest haczyk, ale na codzienne zakupy i informacje o promocjach, ta aplikacja sie sparwdza.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Z tego, co wiem, gazetki możesz znaleźć też w aplikacji Listonic.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jest jeszcze aplikacja Kupony gazetki zniżki promocje oraz popularny Blix.
Floreo 890Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 23 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 16 gru 2016 o 06:54
Którąś z nich polecasz szczególnie?
Odpowiedz
Karolllla 2108Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 24 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 10 sty 2017 o 14:48
Raczej są do siebie podobne. Trudno wybrać najlepszą.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Kupony rabatowe znajdziesz też w aplikacji Newsweek.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!