Zasygnalizuj

Przekłamane kolory na Snapchacie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Saraswati_ 3Posty wtorek 13 wrzesień 2016Data rejestracji środa 14 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 14 wrz 2016 o 23:40
Cześć, ostatnio po resecie telefonu pojawił się w moim telefonie problem - na Snapchacie kolory aparatu są zupełnie inne niż w rzeczywistości. Dotyczy to obu kamerek. Normalny, "systemowy" aparat działa bez zarzuty, kolory są naturalne. Natomiast jak tylko odpalam Snapchata, np. czerwona szminka pokazuje się jako niebieska :) , niebo nie jest błękitne, ale czerwone/pomarańczowe. Nie mam pojęcia, skąd wziął się taki problem. W razie czego mogę dołączyć przykładowe zdjęcia.
Parę dni temu zrobiłam reset telefonu, wszystkie aplikacje zostały zainstalowane na nowo. I wtedy właśnie pojawił się ten kłopot z kolorami, nie działała reinstalacja aplikacji.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc, doradzić? :)
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Może downgrade aplikacji pomoże? W Ustawienia > Aplikacje > Snapchat > Odinstaluj aktualizację lub jakoś podobnie.
Saraswati_ 3Posty wtorek 13 wrzesień 2016Data rejestracji środa 14 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 wrz 2016 o 22:06
Właśnie nie mogę odinstalować żadnych aktualizacji, jest tylko "wymuś zatrzymanie" lub "odinstaluj". :( Wyczyszczenie danych aplikacji nie podziałało, nadal ten sam problem...
Odpowiedz
RaspBerryChill 40Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 14 wrz 2016 o 10:48
A to nie jest jakiś filtr? Może coś się właczyło.
Odpowiedz
Saraswati_ 3Posty wtorek 13 wrzesień 2016Data rejestracji środa 14 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 14 wrz 2016 o 16:09
Właśnie nie, sprawdzałam. Zresztą, mój telefon też nie należy do super najnowszych, wiele filtrów na snapchacie u mnie nie działa.
Kombinowałam i problem dalej jest. :( Szkoda, że aplikacja nie ma jakiejś swojej strony, gdzie można zgłaszać problemy, pytać (jak FB)...
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 1 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 14 wrz 2016 o 23:40
Jest! Wsparcie techniczne Snapchata - pisz do nich.

Wchodzisz tu: https://support.snapchat.com/en-US/i-need-help
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!