Windows 10 problem z aktualizacją

Rozwiązany/Zamknięty
MasonX Posty 1 Data rejestracji niedziela 11 wrzesień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 11 wrzesień 2016 - Zmodyfikowany przez Floreo dnia 12/09/2016 o 13:00
 Gerwazy - 26 wrz 2016 o 12:14
Upgradowalem windowsa 8 do 10 ale gdy przez godzine aktualizacja utknela na ekranie lenovo, stwierdzilem ze przerwe aktualizacje i wejde do recovery tool i sproboje jeszcze raz (pozniej sie dowiedzialem ze to byl duzy blad).
Niestety do recovery tool nie moge uruchomic a laptop utknal na ekranie uruchamiania lenovo.
Ktos polecil mi pobranie iso win 10 ale nie wiem co mam z tym zrobic, zaimstalowac ten windows na pendrivie czy co ?

2 odpowiedzi

Pobierz program Media Creation Tool na innym komputerze. Przygotuj sobie czysty pendrive 8-16 GB (4 GB to za mało).
Programem MCT sciagniesz instalke windows'a 10 na pendrive.
Uruchom laptopa startując z tego pendrive i uruchom program instalacyjny Windows. Instalator powinien znaleźć Twój nie do końca zaktualizowany windows i naprawić wszystko.

Powodzenia
3
Team1 Posty 1 Data rejestracji niedziela 11 wrzesień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 wrzesień 2016 1
12 wrz 2016 o 00:01
Iso na płytę dalej boot z płyty i świeża instalacja.
1
Dołącz do nas!