Z peceta na Maca

Rozwiązany
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 31 sie 2016 o 22:10
Kabareciarz Posty 61 Data rejestracji czwartek 7 kwiecień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 28 maj 2018 - 9 wrz 2016 o 13:43
Znajomy użyczył mi w weekend swojego MacBooka. Muszę powiedzieć, że miałam spore problemy z pisaniem - wciąż klikałam cmd zamiast prawego altu. Ale gesty opanowałam dość szybko. A jakie są wasze wrażenia? Latwo się przesiąść zpeceta na Maca? Co sprawia najwięcej trudności.

3 odpowiedzi

Mi najtrudniej było opanować comanda, który jest w miejscu altu - kilka razy posłałem sobie coś w kosmos, zanim sobie to wpoiłem.
0
Ja poległam na początku czyli nawigacji i przełączaniu się między stronami a programami. Wszystko tam było inaczej!
0
Kabareciarz Posty 61 Data rejestracji czwartek 7 kwiecień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 28 maj 2018 21
9 wrz 2016 o 13:43
Ja byłem tak podekscytowany nowym kompem, że wszytkie zmiany traktowałem jak nowe wyzwanie i w ogóle nie myślałem o nich jako o trudnościach, ze lepiej, jakby ten alt był w tym samym miejscu co na pecetach. 2 dni i już się przestawiasz. Potem nie ma powrotu hehehhe
0
Dołącz do nas!