Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. Sprawdź swoją

Rozwiązany/Zamknięty
maly - Zmodyfikowany dnia 28 gru 2018 o 17:39
 angelika - 7 sie 2017 o 22:49
Dzień dobry,

"Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. Sprawdź swoją nazwę użytkownika i spróbuj ponownie."

Nie mogę sie zalogować do instagrama i widze taki komunikat.

Znacie może rozwiązanie tej sytuacji?
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Cześć,

Też zdezaktywowałam konto na jakiś czas i nie mogę się teraz zalogować, wyświetla się: Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. Sprawdź swoją nazwę użytkownika i spróbuj ponownie. A drugi raz na tą nazwę nie mogę się zalogować, bo pisze ze jest zajęta . Wieć jak się zalogować na stare chwilowo zdezaktywowane konto :/
7
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
10 maj 2017 o 13:05
Wyloguj się z Facebooka w tej samej przeglądarce, w której próbujesz sięzalogować na Instagrama.
0
u mnie pomoglo usuniecie aplikacji i jej ponowne zainstalowanie
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
19 sie 2016 o 22:26
Sprawdź, czy poprawnie wpisujesz swoją nazwę lub e-mail.
1
tez mam ten problem, probowalam zmienic haslo i dalo rade , probowalam zalogowac sie przez fb i pisze, ze z tym email jest powiazane konto na instagramie, a gdy wpisuje login i haslo pisze, ze wprowadzona nazwa uztykownika nie nalezy do konta. co zrobic?
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
24 paź 2016 o 16:42
Jesteście pewne, że podajecie właściwą nazwę użytkownika? Instagram nigdzie na swoich stronach nie opisuje tego problemu, więc pozostaje kontakt z serwisem i wyjaśnienie konkretnego problemu. Tu jest napisane, jak to zrobić: https://help.instagram.com/381579045265733
0
A w jaki sposób próujesz się logować? W przeglądarce? Jeżeli tak, to wyloguj się z Facebooka w tej przeglądarce i dopiero wtedy spróbuj zalogować na Insatgrama.
0
Mam dokładnie ten sam problem, tymczasowo zdezaktywowałam konto i teraz pokazują mi się te same ww komunikaty. Co robić?
0
Dołącz do nas!