Zasygnalizuj

Snapchat - paski na ekranie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie lubanskakinga 2Opublikowany post poniedziałek 8 sierpień 2016Data rejestracji 27 sierpień 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 11 paź 2016 o 12:47
Od pewnego czasu kiedy robiłam zdjęcia na snapchacie pojawiły mi się dwa czarne paski (u góry i na dole) co okropnie wygląda to zdjecie. Myślałam, że może to być przyczyna małego telefonu ale przecież wcześniej kiedy robiłam zdjęcia było wszystko w porządku, mój telefon jest większy od typowego ip 6s wiec na pewno nie. Próbowałam wielu sposobów, grzebałam w ustawieniach, instalowałam na nowo, resetowałam i nadal nic! :( już nie wiem co robić, pomoże ktoś? ps: mój telefon to huawei y6
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ale te paski masz, jak oglądasz snapa tak? Znikają, jak robisz swoje snapy?
lubanskakinga 2Opublikowany post poniedziałek 8 sierpień 2016Data rejestracji 27 sierpień 2016 Ostatnia publikacja - 27 sie 2016 o 11:49
u niektórych osob właśnie jest tak samo, ze maja te czarne paski, i właśnie chodzi o to, ze mi tylko przeszkadza to u mnie bo ja jak dodaje snapy to mam tak samo :(
Odpowiedz
Karolllla 1991Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 11 paź 2016 o 12:47
Raczej mało prawdopodobne, żeby pozbyć się tego grzebiąć w ustawieniach. Snapchat to niestety dość kapryśna aplikacja, która w dodatku działa różnie w zależności od marki sprzętu na którym jest zainstalowana. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie poczekanie na aktualizację, może to pomoże.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!